Oslavy narozenin

1) Pro děti už od 179 Kč/os.

Uspořádat narozeninovou oslavu u nás je bezproblémová záležitost. Vy nám sdělíte své představy, přinesete dort (nebo nám řeknete, jaký dort chcete zajistit), přivedete děti a vše ostatní necháte na nás. Dále už se jen Vy a Vaši blízcí bavíte. 

Uspořádali jsme již přes 350 narozeninových oslav, a máme tak s nimi nemalé zkušenosti. S dětmi na minigolfu si umíme velmi dobře poradit a dobře je zabavit. Za babku tak máte kompletně vše zajištěno včetně neomezeného zajištění pitného režimu. Nabízíme několik variant oslav. Sestavte si oslavu dle svých potřeb a možností.

Jsme připraveni splnit v zásadě jakákoliv další speciální přání či požadavky. Dejte nám o nich vědět. Napište nám nebo zavolejte o další podrobnosti. Jestli je na Vámi vybraný termín volno zjistíte v našem Kalendáři akcí.


2) Pro dospělé

Oslavy pro dospělé upravujeme na míru přáním zákazníků. Je libo trenéra, uspořádat malý turnaj s cenami a dát si k tomu něco dobrého k jídlu? Kontaktujte nás telefonicky či emailem. Jsme připraveni Vám pomoci s přípravou originálního programu se spoustou zážitků. Plánujete uspořádání firemní akce pro své zaměstnance nebo obchodní partnery? Poslechneme si Vaše představy a potřeby a připravíme odpovídající program a menu. S námi firemní akce - originálně a hladce.