O nás

Jsme nadšenci do minigolfu a o svou vášeň se s vámi rádi podělíme - na Minigolfu Na hutích, minigolfu s příběhem

Minigolf je náš život. Spolumajitel provozující firmy, Tomáš Navrátil, je závodním hráčem minigolfu od roku 1990 a prezidentem Českého minigolfového svazu od roku 2011.

Od roku 2010 se naše společnost zabývá minigolfem na komerční úrovni. Provozujeme minigolfová hřiště, organizujeme firemní, soukromé, ale i soutěžní minigolfové turnaje. Zorganizovali jsme již například minigolfový turnaj s největším prize money na světě (turnaj Diamond minigolf masters), nebo největší minigolfový turnaj na světě pro 1 800 účastníků (Junior minigolf masters). Našimi hřišti již prošly destíky tisíc návštěvníků, zorganizovali jsme již stovky narozeninových oslav přímo na minigolfu. V roce 2016 se na Minigolfu Na Hutích a přilehlé hospůdce Yamka konala dokonce i svatba.

Hřiště minigolfu Na Hutích má dlouhou historii. Již v roce 1976 bylo postaveno ve Šternberku u Olomouce. Výše zmíněný spolumajitel provozující firmy, Tomáš Navrátil, na tomto hřišti v roce 1990 odehrál svůj první závodní minigolfový turnaj v životě. Na přelomu tisíciletí se hřiště přesunulo do Vratimova nedaleko Ostravy. Za celou dobu se na něm hrálo několik vrcholných turnajů včetně mistrovství republiky, Špičkové výkony na něm podávali i reprezentanti různých evropských zemí.

V roce 2011 bylo hřiště převezeno do Prahy a zrekonstruováno. Od roku 2012 stojí na svém aktuálním místě v pražských Kyjích, kde v rámci příjemného venkovního areálu umožňuje zábavu široké veřejnosti, jakož i zapálenějším hráčům minigolfu.